משלוחים

בהזמנת תכשיט, משלוח חינם עד הבית לרוב חלקי הארץ. אנו משתדלים לשלוח את המוצר בתוך 7 - 10 ימי עסקים, לעתים המשלוח יוצא מוקדם יותר, אך בתקופות עמוסות זה עשוי לקחת יותר זמן, כך שיש להודיע לנו אם יש דחיפות לשלוח מוקדם יותר ואנחנו נשתדל לעשות את מירב המאמצים. לאחר שהתכשיט מוכן, זמן הגעת המשלוח עד לבית בדרך כלל אורך כיומיים. לאחר הוצאת המשלוח, בירור או תיאום מסירת החבילה יעשה בין הלקוח לחברת השליחויות.

החזרות

אנו מאפשרים להחזיר מוצרים ולקבל זיכוי כספי מלא. על פי תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) תשע"א-2010, ניתן לבטל עסקה ולבקש החזר כספי מלא מיום הרכישה ועד תום שני ימים שלאחריו שאינם ימי מנוחה ובתנאי שלא נגרם שום נזק או שינוי למוצר. חריגים: תכשיטים שערכם עולה על 3000 שקלים ומוצרים שיוצרו על פי הזמנת הלקוח או על פי מידותיו.

ביטולים

ניתן לבטל עסקה על פי חוק ובתנאים שנקבעו על ידי המדינה. המוצרים הניתנים לביטול: תכשיטים שערכם לא עולה על 3000 שקלים. מועד אחרון לביטול העסקה: ניתן לבטל את העסקה מיום הרכישה ועד תום שני ימים שלאחריו שאינם ימי מנוחה. דמי ביטול: 5% או 100 ₪ (הנמוך מביניהם). חריגים: מוצרים שיוצרו על פי הזמנת הלקוח או על פי מידותיו. תכשיטים איכותיים ניתן לייצר אך ורק ברוגע מוחלט וללא לחץ, כשיש הבנה מלאה וכבוד הדדי ביננו לבין הלקוח. בכל מקרה שפוגע באווירה זו או שנרגיש שלא נוכל לעמוד בציפיות הלקוח נאלץ לבטל את ההזמנה באופן חד צדדי ומיידי.

תשלומים

אנו מקבלים תשלומים בהעברה בנקאית, במזומן ובכרטיס אשראי. אם בוחרים להזמין מוצר ללא הגעה פיזית, ניתן להזמין ולשלם באתר או בטלפון. למשלמים בכרטיס אשראי ניתנת אפשרות לחלק את התשלום עד 10 תשלומים ללא ריבית.

ביטוח

מוצרים שהוזמנו ונשלחים אליכם מבוטחים ב100%. היה ומוצר שנשלח אליכם אבד, נגנב או נפגם המוצר מבוטח ואנו נדאג לשלוח מוצר חדש ללא כל השתתפות מצידכם.

מעקב משלוחים

ניתן לבצע מעקב עבור כל חבילה שנשלחת עבורכם. אנו שולחים חבילות עם מספר מעקב שבאמצעותו ניתן לעקוב אחר החבילה בכל רגע נתון. אם אין בידכם את מספר המעקב של החבילה, בקשו ואנו נשלח לכם את מספר המעקב שבאמצעותו תוכלו לעקוב אחרי החבילה באתר החברה דרכה היא נשלחה.