בחדשות

בתוכנית הטלויזיה של גלית ואילנית

שמחנו לקחת חלק ולייצר את טבעת האירוסין איתה הציע בסוף התוכנית. טבעת מרשימה במיוחד וכמובן שהיא אמרה כן!! תודה רבה לצוות ההפקה, לאילנית לוי שהתרגשה המון ולגלית גוטמן על הפרגון.

טבעת שם של רוסלנה רודינה

רוסלנה רודינה מפרגנת לנו - תודה אהובה!!

הבחירה של רוסלנה היתה טבעת שם מזהב אדום משובצת יהלום עם שם הילד החרוט על הטבעת. כמו כל אמא, גם רוסלנה אוהבת תמיד להרגיש הכי קרובה לילד. ואם כבר קרובה לילד אז שיהיה בסטייל...

שר פיטנס עם טבעת של שירי יהלומים

גם שר פיטנס עם טבעת שם שלנו

כהנת הכושר והפיטנס של ישראל, שר פיטנס, עם טבעת שם משובצת יהלום מפרגנת לנו באינסטגרם. "חייבת לומר תודה ענקית לשירי יהלומים על הטבעת המושלמת והמרגשת הזאת! כי לפני כל מה שאני - אני אמא של אלרוי". תודה לך מהממת!

השרשרת של נופר מור - תליון ילד

נופר מור עם תליון הילד שלנו - תודה על הפרגון

מזל טוב לנופר מור מהאח הגדול להולדת בנה. כיף לראות אותך עונדת את תליון הילד שייצרנו עבורך בהמון אהבה.

אפליקציה לסחר ביהלומים בחסות שירי יהלומים

אנו משיקים את אפליקציית DTrade לסחר ביהלומים

כחברי בורסת היהלומים הישראלית ומתוך הרצון לתרום ולשפר הושקה אפליקציה לסחר ביהלומים המיועדת לחברי הבורסה בלבד שמטרתה לייעל את הסחר והתקשורת בין חברי הבורסה בישראל. הפיתוח נעשה במימון שירי יהלומים אך השימוש ניתן חינם לכל חברי הבורסה למען ייעול המסחר. באהבה!

MADE IN ISRAEL – תעשיית היהלומים

תוכנית טלויזיה שנעשתה על התעשייה הישראלית ובפרק זה על תעשיית היהלומים. שם מופיע שאול שירי ועובדי מלטשת היהלומים הוותיקים המספרים על התעשייה בעבר ובהווה.

סרט תדמית על מלטשת היהלומים של שאול שירי

סרט שנעשה כחלק מסדרת סרטונים תדמית אומנותיים על מלטשות יהלומים עבור מכון היהלומים הישראלי. שם מופיע שאול שירי המספר על מלטשת היהלומים שלו המתמחה בליטושים מיוחדים.